Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ile Birlikteyken Yeni Sevgilisi Dilan Çiçek Deniz’e Attığı Bakışla Gündem Oldu

Yine bol bol kaos ve dedikodunun kol gezdiği magazin gündeminde, Mert Yazıcıoğlu’nun Dilan Çiçek Deniz’e attığı bakış gündem oldu. ‘Ne var bunda, sevgilisi değil mi?’ diyecekler için hemen söyleyeyim, Mert Yazıcıoğlu’nun attığı bu bakış, eski sevgilisi Afra Saraçoğlu ile birlikte olduğu zamanlardan… Gündem olmasının nedeni de bu aslında.

Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu, uzun yıllar süren birlikteliklerini geçtiğimiz ay noktalamıştı. Tabii olayın perde arkası bu kadar sakin değildi.

Hem çiftin yakın arkadaşı hem de Afra Saraçoğlu’nun Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı olan Mert Ramazan Demir’in, bu ilişkinin bitmesinde payı olduğu konuşulmuştu.

Mert Yazıcıoğlu’nun, Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in yakınlığından rahatsız olduğu ve ilişkinin bu yüzden bittiği iddiaları magazin gündemini meşgul etmişti.

Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Kubilay Aka’nın, Afra Saraçoğlu ve Ramazan Demir yakınlığından rahatsız olduğu için olay çıkarması da iddiaları güçlendirmişti.

Gelgelelim ikilinin ilişkisi geçtiğimiz aylarda bitti ve Mert Yazıcıoğlu, oyuncu Dilan Çiçek Deniz’le yeni bir aşka yelken açtı.

Dilan Çiçek Deniz geçtiğimiz günlerde ilişkiyi doğrularken, Mert Yazıcıoğlu’nun Dilan Deniz’in evinde verdiği iddia edilen pozlar da çok konuşuldu.

İkili ardından da ele ele görüntülendi zaten…

Çiftle ilgili sosyal medyada paylaşılan bir video ise gündem oldu! Mert Yazıcıoğlu’nun Afra Saraçoğlu ile birlikte olduğu dönemde Dilan Çiçek Deniz’e attığı bakış çok konuşuldu…

Videonun orijinal hâlinde ise Mert Yazıcıoğlu ile Dilan Çiçek Deniz’in başlarını eğerek selamlaştığı görülüyor.

Video karşısında yorumlar da gecikmedi…

?

?

Ancak videonun orijinal olmayan hâli üzerinden yapılan çıkarımlar birçok kullanıcıyı rahatsız etti…

?

Normal bir selamlaşmanın bu şekilde yansıtılmasını tiye alanlar da oldu…

?

Siz ne düşünüyorsunuz? 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*