Özgür Aras 30’uncu meslek yılını kutladı

Sanat camiasının delisi benim

Zerrin Özer, Özgür Aras’ı kardeşi gibi gördüğünü belirterek “15 yaşında aynı evde yaşadık. O evlat, kardeş benim için” dedi. Bir süre önce müziği bıraktığını açıklayan ve sonra geri dönen sanatçı, sorular üzerine “Biliyorsunuz her mahallenin delisi var, sanat camiasının da delisi benim. İnsanlar bazen sinirlenebiliyor ama sahne olmasa bile asla müziksiz olamam” dedi.

Herkesi paylaşıyorum

Simge Sağın, “Aşkın Olayım” şarkısını paylaşan Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi’yi takibe almış, Beşiktaş’ı ise takip etmeyi bırakmıştı. Şarkıcı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Ben Beşiktaş’ı daha önceden takipten çıkarmıştım. Beni takip etmedikleri için. Golden sonra şarkımın çalınması tabii ki çok hoşuma gitti. Icardi paylaşınca, ben de paylaştım. Ben, şarkımı paylaşan herkesi paylaşıyorum.”

Serumlarla geldim

Geceye eşi Çağlar Ökten’le gelen Seda Sayan, “Çok hastayım. Geceye serumlarla geldim ama Özgür için değer” dedi. Boşanma iddialarıyla ilgili soruları ise “Yav he he” diyerek geçiştirdi.

Kekoluk kriterim farklı

Yeni şarkısı “Başıma Belasın” hakkında konuşan Aleyna Tilki, “Beğenmeyen kimseyi görmedim. Yakında klibim de çıkacak. Biliyorsunuz geçmişte ses tellerim yırtılmıştı. İyileşir iyileşmez şarkı söyleme isteği duydum. Aylar önce bu demoyu okumuştum. Dinlerken çok üzülmüştüm. Yeri gelir dengesizliklerimi paylaşırım, yeri gelir mutluluğumu. Benim büyümeye vaktim olmadı. Hep çalıştım” dedi. Şarkıcı, “Ben keko seviyorum” açıklaması hatırlatılınca da “Benim kekoluk kriterim farklı. Alanıma saygı duyan keko seviyorum” diye konuştu.

Cansu Kutçu

Erkan Özerman – Büşra Karakaş

İbrahim Büyükak

Gülçin Ergül

Pelin Öztekin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir