Merve Taşkın’ın Müstehcen Fotoğrafıyla Yaptığı Kara Para Aklama Paylaşımı Olay Oldu!

Müstehcen pozları nedeniyle yargılanan ve daha sonra beraat eden OnlyFans fenomeni Merve Taşkın geçtiğimiz günlerde yurt dışına yerleştiğini duyurmuştu. Bu açıklamasının ardından ‘Kaçtı’ iddiaları ortaya atılmıştı. Kaçmadığını söyleyen Taşkın, şimdi de müstehcen pozuyla yaptığı kara para aklama paylaşımı olay oldu.

Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya hesabında yayınladığı fotoğraflar adından sıkça söz ettiren OnlyFans fenomeni Merve Taşkın’ın “100 bin dolar kazanıyorum ama yetmiyor hedefim 1 milyon dolar” açıklaması gündem olmuştu.

Müstehcen pozları nedeniyle yargılanan ve daha sonra beraat eden Merve Taşkın, geçtiğimiz günlerde de Türkiye’yi terk edip yurt dışına yerleştiğini duyurmuştu.

Yurt dışına yerleştiğini duyurduktan sonra da Merve Taşkın’ın ‘kaçtığı’ iddia edilmişti.

“Türkiye’de bugüne kadar yaşadığım mahkeme olaylarına ve Türkiye’nin bana müstehcen bir birey olduğum yönündeki baskılarına dayanamadığım için ülkemden taşındım. Bu süreç boyunca bana her zaman destek olan herkese bir kez daha teşekkür ederim” sözleriyle iddialara yanıt vermişti.

Şimdi de Merve Taşkın, sosyal medya hesabında yaptığı müstehcen paylaşımla gündem oldu. Müstehcen pozunu paylaşan Taşkın’ın yazdığı not ise dikkat çekti.

“Kara para aklamıyorum sadece Türk erkekleri vücudumu çok beğeniyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x