Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! ‘Kerem Avrupai konuştuğu için yanlış anlaşılmış olabilir’

Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın, yazın Kanal D’de ekranlara gelen ‘Ya Çok Seversen’ dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bürsin, geçtiğimiz ay katıldığı bir söyleşide aşk iddialarına yanıt vermişti.

36 yaşındaki oyuncu, “Hiç öyle bir şey yok. Hafsanur yakın arkadaşım, çok seviyorum. Maalesef bir erkekle bir kadın yan yana gelince hemen ilişki damgası vurmaya hazır bir milletiz” sözleriyle sitemini dile getirmişti.

YENİ YILI YURTDIŞINDA KARŞILAMAK İSTİYOR

Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Bir arkadaşı ile buluştuğu mekan çıkışı ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, yeni yılı yurtdışında karşılama planları yaptığını söyledi.

Sancaktutan, “Bu sene kış geç geldi ama ben biraz yaz insanıyım. Bir yeni yıl tatil planım var ama henüz netleşmedi, sanırım yurtdışına çıkacağım. Daha huzurlu ve yaşanabilir bir yıl istiyorum. Kendim için ise güzel ve sağlıklı, iç huzur ve dengemin yerinde olmasını isterim. Bu yıl benim için güzel geçti, olumsuzluklar da yaşadım ama bir şekilde güçlenip geçiyor” dedi.

‘Ya Çok Seversen’ dizisinin kendisi için iyi geçtiğini belirten başarılı oyuncu, “Yazın çalıştık, güzel geçti benim için güzel bir işti. Evet 13 bölüm sürdü ama yurtdışı satışları da iyiydi. Her anlamda doyduk oyuncular olarak, ekip olarak” dedi.

“KEREM İLE ARADA SIRADA GÖRÜŞÜYORUZ”

Meslektaşı Kerem Bürsin’in aralarında aşk olmadığını söylerken kullandığı ‘maalesef’ şeklindeki ifadesinin yanlış anlaşılmış olabileceğini söyleyen ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Kerem ile arada sırada görüşüyoruz. Öyle bir şey hiç yok. Kerem arkadaşım. Öyle mi demiş? Kerem biraz Avrupai konuştuğu için belki yanlış anlaşılmış olabilir, yine de öyle bir durum yok. Kalbim boş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x