Killer Instinct, Xbox ve Steam’de ücretsiz oluyor!

Dövüş oyunu serisinin üçüncü oyunu ücretsiz oynanacak. Oyunun bu temel sürümü, haftalık bir ücretsiz dönüşümlü dövüşçüyü ve tek oyunculu, yerel ve dereceli modlara erişimi içerecek. Killer Instinct’in mevcut olduğu tüm platformlarda bu özelliği kontrol edebileceksiniz: Xbox Series X/S, Xbox One ve PC.

Geliştirici Iron Galaxy ayrıca oyuncuların Killer Instinct Anniversary Edition’ı 30 dolar karşılığında satın alabileceklerini de açıkladı. Buna 29 dövüşçünün her biri, oyunun tüm premium içeriği, XP güçlendiricisi, tatil aksesuarları ve daha fazlası dahil olacak. Yıldönümü Sürümü, Xbox konsollarında ve PC’de (yani Xbox uygulaması veya Microsoft Mağazası aracılığıyla) Definitive Edition’ın yerini alacak.

Killer Instinct, Xbox ve Steam’de ücretsiz oluyor!

Iron Galaxy’nin Anniversary Edition’dan yetişkinlere yönelik bazı içerikleri, yani geliştirici röportajlarını ve konsept çizimlerini içeren bir uygulamanın yanı sıra orijinal iki Killer Instinct oyununa erişim sunacağını da unutmayın. Ancak dijital Definitive Edition kopyasına sahip olan kişiler, Iron Galaxy oyunun bu versiyonunu gün batımına doğru gönderdikten sonra söz konusu içeriği indirmeye devam edebilecek.

Bu arada, Killer Instinct’in Steam’deki herhangi bir sürümünün sahipleri, Anniversary Edition’a ücretsiz yükseltme alacak. Bu değişimin bir parçası olarak Iron Galaxy, bireysel dövüşçüleri satmayı bırakacak; bu nedenle, kadronun tamamına erişmek istiyorsanız, Anniversary Edition’ı satın almanız veya Microsoft tarafından yayınlanan bir oyun olduğundan Killer Instinct’i Game Pass aracılığıyla oynamanız gerekecek.. Bununla birlikte, daha önce satın aldığınız her şeye hala erişebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x